piątek, 14 czerwca 2019

Dzień Przedsiębiorczości ...

... odbył się w naszej szkole już drugi raz. Uczniowie z wielu klas organizowali swoje stoiska, oferując różne towary oraz usługi. Można było je nabyć za pomocą specjalnej waluty. Każdy uczeń otrzymał 19 jednostek. Wszystko odbywało się na podwórku szkolnym. Można było np. skorzystać z usługi mycia roweru (coś dla mnie!), z gabinetu kosmetycznego (malowanie paznokci i masaż rąk), zamówić bransoletkę lub kolczyki. Było dużo smakołyków: babeczki, ciasta, szaszłyki żelowe, losy i inne atrakcje. Było też stoisko z dietetycznymi smakołykami oraz z lemoniadą i wiele wiele innych.
Również nasi uczniowie, z czego jestem bardzo dumna, przygotowali swoje stoiska, an których znalazła się lemoniada z lodem i miętą, babeczki i ptasie mleczko oraz czereśnie. Dziewczynki zorganizowały stoisko na których można było samodzielnie robić kreatywną masę.
Wszystko trzeba było wykonać samodzielnie i po sobie posprzątać. Za bałagan na stoisku można było otrzymać mandat.
Bardzo dziękuję Agacie, Nadii, Zuzi i Oliwce, Kamili, Karolinie, Lenie oraz chłopcom: Filipowi, Nikodemowi, Kamilowi i   Karolowi za podjęcie wyzwania, odwagę i samodzielność. Brawa dla wszystkich!

Łącznie nasi przedsiębiorcy zarobili dla klasy 421 jednostek. Ogłoszenie wyników (dla klas) nastąpi w poniedziałek.

Brak komentarzy:

Publikowanie komentarza