Nasze projekty

W grudniu 2017 roku realizujemy projekt etwinning "24 zadania na czas oczekiwania" To już czwarty raz przystępuję z moimi uczniami do projektu. Na razie trwają przygotowania. Nasze działania można będzie obserwować pod linkiem: https://twinspace.etwinning.net/52563/home


Projekt "Pomysłowy rok" realizowany  w klasie pierwszej. Polega on na świętowaniu wyjątkowych dni w sposób przemyślany i atrakcyjny dla uczniów. 
Już w listopadzie świętowaliśmy  Dzień Pluszowego Misia. W grudniu realizowaliśmy temat "Dlaczego świętujemy rodzinnie?"

"Przystanek Czytankowo" to projekt etwinning realizowany wspólnie z  klasami pierwszymi z różnych polskich szkół. Zakłada on czytanie w klasie książek przysłanych przez partnerów, sporządzenie recenzji oraz ilustracji do książki. Działania nasze oraz partnerów dokumentowane są na specjalnej platformie etwinning. Zapraszamy do zaglądania!


Projekt realizowany przez pierwszoklasistów z wielu polskich szkół i związany jest z poznawaniem liter. W ramach projektu powstają nasze albumy 'Zdrowe ABC". Działania prezentowane są na platformie etwinning. Zapraszamy do zaglądania!


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz